W zależności od swoich potrzeb oraz zakresu telefonicznej obsługi klienta (tel. przychodzące, wychodzące, ruch mieszany) wybierz odpowiedni pakiet usług systemu call center.

Umowa jest zawierana na czas nieokreślony.

Chcesz odbierać połączenia telefoniczne, pozyskujesz telefonicznie klientów, umawiasz spotkania handlowe, wysyłasz maile lub SMS'y? Możesz sam skonfigurować odpowiednie kanały komunikacji w call center system lub pozostawić to nam. Zrobimy to bezpłatnie!

Możesz rozpocząć pracę! Używaj dialera predictive i zwiększ efektywność dzwonienia lub modułu dzwonienia z Twojej komórki, dzięki czemu Twój kontakt będzie bardziej osobisty.

System call center - 3 kroki do uruchomienia

Debesis - system call center

KLIENCI, KTÓRZY WYBRALI ROZWIĄZANIA  DEBESIS

ZEPTER

CAF CALL

TRAVELIST

CH BECK

TELEPOLSKA

DSG

Darmowy test   |   Umowa na czas nieokreślony   |   VoIP w niskich cenach

UNION INVESTMENT

call center system

SPRZEDAŻ TELEFONICZNA

System call center umożliwia realizację projektów sprzedaży produktów i usług w ramach projektów call center według ustalonego scenariusza działań. System Call Center dostarcza aktywne narzędzia pozwalające na samodzielną konfigurację projektu i stworzenie scenariusza rozmowy sprzedażowej, przygotowanie formularza rejestracji danych i ewentualnych dokumentów jakie system wygeneruje po zakończonej rozmowie telefonicznej. W ramach systemu call center możemy także wysłać wiadomość SMS, E-mail lub fax. 

W ramach projektów jakie można skonfigurować i realizować w systemie call center są:

 • Sprzedaż telefoniczna oparta o kontakt telefoniczny z klientem z bazy danych,  
 • Cross selling, czyli sprzedaż produktów i usług, które są ze sobą powiązane lub uzupełniają się nawzajem,  
 • Up selling, czyli sprzedaż dodatkowych produktów i usług swoim obecnym klientom.  

Efektywne wykorzystanie dostępnych narzędzi w ramach systemu call center pozwala na znaczne zwiększenie efektywności działań pracowników call center przy znacznej oszczędności czasu.

Debt collection

WINDYKACJA TELEFONICZNA

Windykacja telefoniczna to trudne zadanie wymagające nie tylko dobrego przygotowania ze strony windykatora telefonicznego ale także systemu telefonicznego wspierającego jego pracę.


Jedną z podstawowych zalet windykacji telefonicznej jest możliwość szybkiej realizacji założonych zadań, kontakt z wieloma dłużnikami w krótkim czasie oraz niskie koszty działań windykacyjnych.

Zastosowanie narzędzi jakie dostarcza system call center Debesis pozwala na osiągnięcie założonych celów przy ograniczonych nakładach finansowych na rozwiązania telekomunikacyjne:

 • VoIP dla firm – dostarczamy ruch telekomunikacyjny (przychodzący i wychodzący) z możliwością prezentacji strefowej dla każdej z 49 stref numeracyjnych, 
 • system IVR – automatyzujący obsługę klienta dzwoniącego do firmy windykacyjnej, system IVR umożliwia identyfikację osoby dzwoniącej i przekierowanie połączenia do dedykowanego pracownika,
 • Automatyzacja wybierania połączeń telefonicznych pozwala na znaczne zwiększenie efektywności pracy, do wyboru mamy trzy tryby pracy dialera w wirtualnym call center: preview dialing, progressive dialing oraz predictive dialing,
 • Aktualizacja baz danych – częstym problemem w skutecznym dotarciu do dłużnika jest brak lub niepoprawny numer telefonu. Debesis dostarcza zasoby i narzędzia pozwalające na ustalenie lub zaktualizowanie obecnego numeru telefonu dłużnika,
 • SMS/Voice Mailing – wiadomości tekstowe i głosowe stanowią skuteczne uzupełnienie działań telefonicznych, są alternatywnym kanałem komunikacji z dłużnikami, podsumowują ustalenia czy przypominają o terminie spłaty,
 • API, dzięki któremu można zintegrować system call center  z systemem Zleceniodawcy (systemem bankowym) lub Naszym bankiem, dzięki czemu na bieżąco możemy analizować spłaty i planować dalsze kroki,
 • Back Office – w ramach systemu call center oferujemy moduł wydruku dokumentów, jest on wykorzystywany do opracowania i przygotowania dokumentacji prowadzonych spraw windykacyjnych. 
Centrale telefoniczne

TELEFONICZNE BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Biuro Obsługi Klienta to centrum komunikacji telefonicznej w każdej z firm, od możliwości kontaktu, jakości obsługi zależy często wizerunek danej firmy. Rozwijające się ciągle usługi telekomunikacyjne pozwalają na dostarczanie zaawansowanych i profesjonalnych rozwiązań dostępnych do niedawna w drogich i stacjonarnych rozwiązaniach korporacyjnych.


Oferowany przez Nas system call center umożliwia zarządzanie ruchem przychodzącym obsługiwanym przez telefoniczne Biura Obsługi Klienta, jest to rozwiązanie, które można zastosować w każdej firmie niezależnie od jej wielkości, liczby oddziałów czy branży.

Dana firma może prezentować się klientom numerem 0800 / 0801 lub numerem lokalnym, w przypadku numerów 0800 / 0801 ruch telekomunikacyjny zostaje przekierowany na dany numer stacjonarny lub komórkowy. W przypadku firm, które posiadają wiele oddziałów osoba dzwoniąca na ogólny numer może zostać przekierowana do najbliższego oddziału.


System IVR, czyli menu obsługi głosowej zapewnia automatyczną głosową obsługę klienta .


Połączenia przychodzące są kolejkowane a osoba dzwoniąca jest informowana o miejscu w kolejce oczekujących osób lub o zajętości firmy.


Osoba dzwoniąca na infolinię jest identyfikowana po numerze telefonu lub po unikatowym kodzie klienta, zidentyfikowany klient jest łączony z przypisanym do niego Opiekunem Klienta. Pracownik infolinii może zapoznać się z kartą klienta jaką wyświetli mu system call center.

Panele graficzne umożliwiają podgląd pracy Biura Obsługi Klienta w trybie on-line, w tym:

 • Statystyki połączeń,
 • Status osób dzwoniących, w kolejkach i IVR,
 • Status pracy konsultantów.

Moduł raportowy w call center system prezentuje w czasie rzeczywistym raporty z pracy Biura Obsługi Klienta, w tym


 • Raport liczby połączeń przychodzących i wychodzących,
 • Raport odebranych i nieodebranych połączeń,
 • Raport pracowników,
 • Raport transferów połączeń.

Panel konsultanta umożliwia pracownikom na :


Korzystanie z materiałów dostępnych w ramach obsługiwanych projektów,

 • Dostęp do karty klienta z historią kontaktów i transakcji,
 • Edycję i rejestrację nowych notatek,
 • Korzystanie z scenariusza rozmowy telefonicznej,
 • Rejestrację danych w aplikacji zintegrowanej z zewnętrznym systemem klienta.

Telefoniczne Biura Obsługi Klienta działają często w trybie 24/7, stąd stałe wsparcie Działu Help Desk zapewniające dostęp do oferowanych przez Debesis usług i systemów.

Darmowy test   |   Umowa na czas nieokreślony   |   VoIP w niskich cenach

Zaplanuj z Nami test systemu call center, chętnie poznamy Twoją opinię na jego temat.

Tel.: 22 6999909

© 2022 DEBESIS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zadzwoń do nas
kontakt z nami